سوالات متداول

سایت ازخارج به عنوان یکی از قدیمی ترین وبسایت های فورواردینگ (از سال ۱۳۹۱)  از خارج از کشور، طیف متفاوتی از خدمات از قبیل: خرید های خرده و عمده از خارج، خدمات حمل و تحویل بار از خارج، پرداخت های ارزی، خدمات لاجستیک، ترخیص کالا و گستره ی وسیعی از خدمات آنلاین را به مشتریان خود ارائه میکند.

خرید از سایت های خارجی را میتوان به دو بخش تقسیم کرد. کالاهایی که در ایران وجود ندارد و کالاهایی که در ایران وجود دارد.
در مورد کالاهایی که وجود ندارد خرید کالا برای خریدار میتواند ضروری باشد بنابراین معمولا نیاز به صرفه اقتصادی نیست اما در مورد کالا های موجود در ایران معمولا خرید کالاهایی مانند گوشی ها و سایر لوازم پرطرفدار چندان به صرفه نیست و این کالا ها به صورت عمده و با قیمت مناسب در کشور وجود دارند مگر اینکه در پروموشن ها و تخفیف های بسیار خوب سایت های خارجی وجود داشته باشد. بنابراین کالاهایی که در تعداد محدود و با قیمت کاذب در کشور موجود است برای خرید از خارج به صرفه تر خواهد بود.

هزینه های کلی برای خرید از خارج:
۱- قیمت خود کالا
۲- هزینه ارسال سایت مورد نظر به آدرس ما در خارج
۳- مالیات خرید (در صورت وجود) در کشور تحویل گیرنده
۴- عوارض گمرکی (در صورت وجود) در کشور تحویل گیرنده
۵- هزینه ارسال به ایران
۶- کارمزد ازخارج

برای برآورد وزن کالا در سایت علی اکسپرس کافی است به عکس زیر توجه کنید :

capture

برای برآورد وزن در سایت آمازون :

capture*هر پوند حدودا نیم کیلو و هر ۱۳ اونس یک پوند میباشد

برای محاسبه وزن کالا ها از سایر سایت ها باید وزن تقریبی را وارد کنید ( در موقع خرید نهایی وزن دقیق توسط همکاران ما محاسبه می شود )
لیست تقریبی وزن کالا ها :
ساعت : ۴۰۰ گرم
کتونی معمولی : ۹۰۰ گرم
کتونی سنگین : ۱۲۰۰ گرم
گوشی موبایل : ۶۰۰ گرم
لپتاب : بین ۱٫۵ کیلو تا ۴ کیلو
تبلت : زیر ۱ کیلو
شلوار : ۵۰۰ گرم
پیراهن : ۴۰۰ گرم
تیشرت : ۲۰۰ گرم

برای دیدن مطالب بیشتر این صفحه را مرور کنید

منظور از لینک محصول ، آدرس صفحه ای از سایت مورد نظر شماست که مرتبط با آن محصول می باشد. برای دیدن آموزش پیدا کردن لینک صفحه اینجا کلیک کنید. 

به طور کلی خیر. اکثر کشور های دنیا به ایران خدمات ارایه نمیدهند. در مورد سایت هایی که ایران در لیست کشورهای مورد پشتیبانی آنهاست، خرید از جانب شما همواره شامل ریسک هایی از جمله: بلاک شدن حساب، عدم بازپرداخت مبلغ در صورت نرسیدن کالا و گیر کردن کالا در گمرک کشور وجود دارد. بنابراین خرید شخصی نه تنها برای شما ارزان تر نخواهد شد بلکه در مورادی هزینه های جبران ناپذیری دارد.

خیر. نه تنها آمازون بلکه هیچ سایتی در کشور آمریکا، اکثر سایت های اروپایی و سایت های خاورمیانه در حال حاضر به کشور ایران کالایی نمیفرستند.
برای شرکت در حراجی های سایت ایبی لازم است که قبل از اتمام زمان حراجی (حداقل 4 ساعت) از یکی از مسیر های ارتباطی (پشتیبانی آنلاین، تماس) ما را مطلع ساخته تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.
سایت علی اکسپرس یک مارکت پلیس میباشد (Market Place) به این معنی که فروشگاه های مختلف (فروشنده های مختلف) در آن اقدام به فروش کالا میکنند و خود سایت فروشنده هیچ کالایی نیست و صرفا هماهنگ کننده می باشد. بنابراین بر اساس نوع کالا ممکن است تا ۱۰ قیمت مختلف از فروشنده های مختلف وجود داشته باشد. با این حال همواره دقت کنید که قیمت ها معمولا به هم نزدیک هستند و قیمت های بسیار پایین مربوط به فروشنده های بی اعتبار است (برای اطلاعات بیشتر توضیحات موجود در مورد خرید از سایت علی اکسپرس را مطالعه کنید )
قیمت ارزی که در سایت ها مشاهده میکنید قیمت دلار کاغذی صرافی هاست. پرداخت های اینترنتی در همه جای دنیا با منابع مالی بانکی قابل انجام است. بنابراین نمیتوانیم با دلار کاغذی پرداخت هایمان را در سراسر دنیا انجام دهیم. در نتیجه نیاز به حواله ارز به بانک های سراسر دنیا را داریم . بانکداری در سراسر دنیا (بر خلاف ایران) امری پرهزینه است و کارمزد های زیادی برای انتقال پول اخذ میشود . بنابراین مرجع قیمت ارز برای ما نرخ دلار تتر و یا دلار حواله روز *۴ درصد هزینه انتقال آن خواهد بود که نرخ آن به صورت اتوماتیک به روز میشود.
برای پیگری سفارش خود و یا به طور کلی برای ارتباط با بخش پیگیری سایت یا از طریق پشتیبانی تلگرام ما و یا از طریق بخش تیکت پشتیبانی سایت در قسمت تماس با ما سایت ( اینجا کلیک کنید ) میتوانید در خواست پشتیبانی خود را ثبت کنید.
مدت زمانی که برای رسیدن سفارشات شما درج شده صرفا تخمینی بر اساس مدت زمان معمول رسیدن یک کالاست، بنابراین نسبت به نوع کالا و زمانی که کالا را سفارش میدهید و زمان ارسال فروشنده ممکن است این زمان تغییر کند . بگذارید مثالی بزنیم : شما قصد خرید یک عینک از سایت آمازون دارید ، شما کالا را در روز جمعه که در ایران تعطیل است سفارش میدهید ، کالای شما روز شنبه ثبت میشود که در امریکا تعطیل است ، حال ممکن است فروشنده این کالا در آمریکا به دلایلی مثل موجود نبودن و دلایل دیگری کالا را با ۲-۳ روز تاخیر ارسال کند . کالا در اخر هفته به دست ما در آمریکا برسد بنابراین ما نیاز به ۲-۳ روز زمان داریم تا اولین روز کاری . مشاهده میکنید که با همین اتفاقات ممکن امکان تاخیر تا چند روز وجود دارد . اما عموم کالا ها در مدت زمان براورد شده به ایران میرسند
  از خارج هیچ کالای را از خارج از کشور به آدرس مشتری ارسال نمی کند و کلیه کار های ارسال و ترخیص کالا به عهده ما می باشد بنابراین مشتری به هیچ عنوان درگیر کارهای گمرکی و ترخیصی نخواهد شد. 

 

 

 
 
 هزینه پرداخت شده توسط شما تمامی هزینه های خرید ، ترخیص و ارسال و کارمزد را شامل میشود و تنها هزینه پست داخلی ایران است که درب منزل پرداخت خواهید کرد.  

 

 

 
 
ازخارج به عنوان یکی از معدود وبسایت هایی است که این خدمت را ارائه میکند . ۹۵ درصد مکمل های ورزشی مجاز موجود در کشور غیر استاندارد و تقلبی است و آسیب های غیر قایل جبران به مصرف کننده وارد میکند  . منتهی به دلیلی هزینه بالای حمل و خرید هزینه این کالا ها معمولا بالا شده بنابراین خرید تعداد و یا مشترک با دوستان خود توصیه میشود

 

 
 

خرید از خارج نیازمند کمی دقت و هوشمندی است و در صورت کمی جست و جو قطعا میتوانید در کنار کیفیت بالا ، هزینه پایین را هم داشته باشید . برای خرید پوشاک به صورت تک و تعداد کم ( ۱-۲ عدد ) خرید از سایت های کشور ترکیه و چین توصیه میشود – اگر به دنبال برند های ورزشی هستید سایت کورای اسپور ، یالی اسپور و بارسین توصیه میشود . در صورتی که خرید شما بیش از ۳ عدد می باشد کشور آمریکا ، و برای برند های ورزشی سایت اسپورتس دایرکت توصیه میشود . بهترین تضویه این است که با اقوام و یا دوستان خود مشارکا خرید کنید که هزینه های حمل و کارمزد تقسیم شده و قیمت ها مناسب تر شود

سبد خرید
پیمایش به بالا