ازخارج چگونه کار می کند؟

” ازخارج” مفتخر است تا با تجربه ای ده ساله در امر خرید از خارج از کشور شما را در این امر یاری کند . “از خارج” به عنوان واسطه ای میان شما و وبسایت های خرید گسترده خارج از کشور، که به دلایل مختلف امکان خرید و استفاده از امکانات آن ها برای هم وطنانمان مقدور نیست عمل میکند. از جمله این خدمات میتوان به خرید کالا های فیزیکی، دارو، مکمل های مجاز ورزشی، خرید گیفت کارت های رایج و همچنین پرداخت در وبسایت های قانونی اشاره کرد.

در ابتدا مشتری خدمات مورد نیاز خود را از بین مجموعه خدمات ازخارج انتخاب میکند. اگر خدمات مورد نیاز خرید کالای فیزیکی و دریافت آن در ایران باشد، ازخارج به عنوان واسطه خرید، کاالای مورد نظر شما به یکی از شعبه های ازخارج ارسال شده و سپس به کشور ایران ارسال شده و بعد از طی تشریفات معمول گمرکی به آدرس خریدار ارسال میشود. قبل از ثبت صفارش خود میتوانید صفحه قوانین و ظوابط خرید را مطالعه کنید.

مرحله اول خرید از خارج انتخاب کالای مورد نظر شماست. شما میتوانید کالا مورد نظر خود را از بین وبسایت های معرفی شده در سایت ازخارج و یا از بین هزاران وبسایت معتبر دیگر انتخاب کنید. تمامی کالاهای شما 100% اصل و بدون نگرانی از فیک بودن و با بالاترین کیفیت خواهد بود. دقت کنید که کالاهای ممنوعه گمرکی در کشورهای مورد پشتیبانی ازخارج امکان سفارش گذاری ندارند.

بعد از انتخاب کالا میتوانید کالای خود را برآورد کنید. برآورد سفارش هم از طریق سیستم ثبت سفارش اتوماتیک ازخارج و هم از طریق ارتباط مستقیم با اپراتور ازخارج امکان پذیر است. مهمترین نکته در تعیین هزینه نهایی برای کالای شما قیمت، وزن و دسته بندی محصول شماست. در صورتی که تعداد کالاهای بیشتر و یا مبالغ بالاتری خرید نمایید در هزینه نهایی صرفه جویی خواهید کرد. هزینه برآورد شده نهایی است و کلیه هزینه ها (هزینه ارسال داخلی در ایران بسته به سیاست های ازخارج ممکن است رایگان و یا شامل هزینه باشد) در آن در نظر گرفته شده است.

بعد از دریافت قیمت (پیش فاکتور) مشتری 24 ساعت (در زمان هایی که نوسانات ارزی بالا نیست) زمان دارد که با پرداخت فاکتور خود سفارش خود را نهایی کند. بعد از پرداخت فاکتور، همکاران ما در ازخارج اقدام به خرید کالای شما از وبسایت مورد نظر شما خواهند کرد و در صورت درخواست شما فاکتور خرید کالای شما نیز قابل ارسال است تا از صحت و اصالت خرید خود اطمینان حاصل نمایید.

بعد از ثبت سفارش و ارسال محصول مورد نظر شما از سمت وبسایت (در بعضی موارد خرید به صورت حضوری از شعبه) به یکی از دفتر های ازخارج، کار بسته بندی و آماده سازی برای ارسال محصول شما آغاز میشود. بعد از آماده سازی مرسوله، کالای شما از یکی از روش های ارسال هوایی و یا ارسال پستی به دفتر ازخارج در تهران-ایران ارسال شده و سپس به آدرس داده شده توسط مشتری از طریق رویه های مورد پشتیبانی ازخارج ارسال میشود. 

سبد خرید
پیمایش به بالا