رویه ارسال کالا

ارسال بین المللی

 

ازخارج یک شرکت ارسال و حمل و نقل کالا نیست اما با همکاری با شرکت هایی که این خدمات را ارایه میکنند به مشتریان خود سرویس ارایه میکند. بخش بزرگی از رویه ارسال کالا پروسه ارسال بین المللی آن است. ازخارج برای ارسال کالاهای مورد نظر شما که در انبار ایران موجودی ندارد، در قسمت پروسه بین المللی از چند روش مختلف عمل میکند:

1- ارسال هوایی

  • پست هوایی
  • چمدانی
  • فریت

2- ارسال دریایی

* تمامی کالا ها بسته به کشور مبدا و نوع پست انتخابی از ۱۵ تا ۶۰ روز کاری میتواند در پروسه ارسال قرار بگیرد. زمان اعلام شده در هنگام خرید حدودی است و بر اساس میانگین زمان ارسال بسته های قبلی درج شده است.

ارسال داخلی


در صورتی که کالای شما در ازخارج موجود باشد و در صورت خرید خارجی بعد از دریافت کالای شما در دفتر ازخارج در تهران، همکاران ما بسته به مدل ارسالی که خریدار انتخاب کرده است و بعد از تسویه حساب نهایی (در صورت وجود هرگونه بدهی) اقدام به ارسال کالای شما خواهد کرد.

1- ارسال پستی از طریق شرکت پست ج ا ا

2- ارسال به وسیله تیپاکس

3- پیک موتوری برای ارسال های درون شهری

* کالا ها پس از رسیدن به دفتر ازخارج در تهران پس از هماهنگی با صاحب کالا (احراز هویت) ارسال می شود. هر گونه اشتباه در درج آدرس پستی به عهده مشتری است و ممکن است قابل اصلاح نباشد.

  • اشتباه در آدرس شامل سیاست های برگشت وجه (حتی سفارش های بیمه شده) نیست.

* هزینه برآورد شده برای سفارش شما در صورت پرداخت کامل، نهایی و شامل همه هزینه ها به غیر از هزینه پست داخلی ایران می باشد. هزینه پستی بعد از دریافت کالای شما در ایران و هماهنگی جهت روش ارسال مد نظر شما تعیین میشود.

  • بعد از آماده بودن سفارش خریدار 30 روز فرصت جهت هماهنگی ارسال دارد. بعد از این زمان کالای شما از روند ارسال خارج میشود.

 

هرگونه ثبت سفارش از جانب مشتری به منزله موافقت با شرایط بالا است.

سبد خرید
پیمایش به بالا