خانه / سایت ها / اکسیسوریز / خرید لوازم آرایش مک از آمریکا | Maccosmetics.com

خرید لوازم آرایش مک از آمریکا | Maccosmetics.com

مَک یک برند تخصصی آرایش حرفه ای و جزو زیر مجموعه ی شرکت استی لودر می باشد و دفتر مرکزی اش در نیویورک واقع است . مک در سال ۱۹۸۴ در تورنتو تاسیس شد و در آغاز با هدف فروش به  آرایشگران حرفه ای و میک آپ آرتیست ها و مدل های حرفه ای تولید میشد.  پس از مرگ ناگهانی طراح پایه گزار آن فرانک آنجلو در سال ۱۹۹۷ شریکش هم تصمیم گرفت تا سهام خود را تماما به استی لودرواگذار کند. امروزه محصولات آرایشی مک بخاطر طراحی شیک و تنوع رنگهای جذاب و باکیفیت اش یکی از سه برند مشهور و پرفروش در دنیا ی آرایش و طراحی میک آپ محسوب میگردد.

 

خرید لوازم آرایش مک اورجینال و تحویل در ایران

تنوع لوازم آرایشی مک باعث شده که در میان خیل عظیم تولیدکننده های آرایشی بهداشتی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد و سهم بزرگی از بازار را در دست گیرد. مضاف بر این قضیه، کیفیت بی نظیر مک باعث شده تا میزان رضایتمندی از تمامی محصولات در میان اقشار مختلف و سلیقه های متنوع به شدت بالا باشد و به تبع آن علاقه مندی به مصرف لوازم آرایشی مک از آن یک برند موفق و پرفروش جهانی ساخته است.

برند لوازم آرایشی مک از معتبرترین مارک های لوازم آرایشی در دنیاست. مک کاسمتیکز جزو ۵ برند برتر لوازم آرایشی در دنیا می باشد که بیشتر بازار آن آمریکا میباشد. ازخارج به صورت تخصصی امکان خرید لوازم آرایشی مورد نیاز شما از آمریکا و اروپا و تحویل آن در ایران به شما را دارد.

اطلاعات کلی :

خرید لوازم آرایش مک از آمریکا | maccosmetics.com

خرید لوازم آرایش مک از آمریکا | maccosmetics.com

خرید از سایت ‌نایک و ارسال به ایران | ‌Nike.com

 

ابتد از اینجا وارد سایت اصلی شوید . ازخارج از اغلب سایت های مک امکان خرید را دارد اما توصیه ما این است که به دلیل قیمت های بالای کشور های فرعی از سایت آمریکا لینک خود را ثبت نمایید ( در صورت انتخاب کشور های غیر انگلیسی زبان لازم است که زبان سایت را به زبان انگلیسی تغییر دهید ، برای این کار کافی است با مرورگر کروم سایت را باز کرده روی صفحه راست کلیک کرده و گزینه Translate to English را بزنید و زبان را انگلیسی کنید )

۱- نوار بالایی سایت بخش های مختلف سایت را مشخص میکند ، محصولات تازه – حراجی ها و سایر قسمت ها

۲- مهمترین قسمت در خرید از سایت مک استفاده از بخش فروش های فوق العاده یا همان حراجی سایت مک با قیمت های مناسب است

روش های سفارش خرید لوازم آرایش مک اورجینال و تحویل در ایران :

۱- لینک کالای انتخاب شده نهایی را در ثبت سفارش سایت “ازخارج” ثبت کنید 

۲- روش مستقیم : ارسال لینک محصولات مورد نظر در نرم افزار های ارتباطی زیر

– تماس با ما در تلگرام

خرید از سایت ‌برشکا و ارسال به ایران | ‌Bershka.com

۰۹۳۳۶۱۱۱۵۲۹

خرید لوازم آرایش اصلی – خرید لوازم آرایش مک – خرید لوزام آرایش مک – خرید لوزام آرایش از آمریکا – خرید لوازم آرایش از ترکیه – خرید لوازم آرایش از فرانسه – خرید لوازم آرایش لوریال فرانسه