خانه / سایت ها / پوشاک / خرید از سایت ‌نایک و ارسال به ایران | ‌Nike.com

خرید از سایت ‌نایک و ارسال به ایران | ‌Nike.com

خرید از سایت ‌نایک و ارسال به ایران با ازخارج

کمپانی نایک NIKE که تلفظ صحیح آن به صورت نایکی می‌باشد ولی اغلب به صورت نایک تلفظ می‌گردد، یک شرکت آمریکایی چند ملیتی می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بیورتون ایالت اورگان واقع در ایالت متحده امریکا است.
با درآمدی بالغ بر ۲۴٫۱ بیلیون دلار در یک سال مالی سال۲۰۱۲ و به کار گیری بیش از ۴۴۰۰۰ نیروی کار در سراسر دنیا، نایک یکی از چند شرکت بزرگ در زمینه تولید کفش‌های ورزشی، پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی محسوب می‌گردد.
ارزش این شرکت در سال ۲۰۱۰ به تنهایی بالغ بر ۱۰٫۷ بیلیون برآورد شده که این شرکت را در این سال برترین تولید کننده محصولات ورزشی نموده است.

اطلاعات کلی :

خرید از سایت ‌نایک و ارسال به ایران | ‌Nike.com

خرید از سایت ‌نایک و ارسال به ایران | ‌Nike.com

خرید از سایت ‌نایک و ارسال به ایران | ‌Nike.com

ابتد از اینجا وارد سایت اصلی شوید سپس می توانید کشور هایی که نایک در آن نمایندگی دارد را انتخاب نمایید . ازخارج از اغلب سایت های نایک امکان خرید را دارد اما توصیه ما این است که به دلیل قیمت های بالای کشور های فرعی از سایت آمریکا یا نمایندگی ترکیه آن لینک خود را ثبت نمایید ( در صورت انتخاب کشور های غیر انگلیسی زبان لازم است که زبان سایت را به زبان انگلیسی تغییر دهید ، برای این کار کافی است با مرورگر کروم سایت را باز کرده روی صفحه راست کلیک کرده و گزینه Translate to English را بزنید و زبان را انگلیسی کنید )

۱- نوار بالایی سایت بخش های مختلف سایت را مشخص میکند ، بخش های مردانه ، زنانه ، لوازم جانبی  ، تخفیف ها و …

۲- مهمترین قسمت در خرید از سایت نایک استفاده از بخش فروش های فوق العاده یا همان حراجی سایت تامی با قیمت های مناسب است که معمولا لینک آن با رنگ قرمز مشخص شده

calcc

روش های سفارش از سایت تامی نایک :

۱- لینک کالای انتخاب شده نهایی را در ثبت سفارش سایت “ازخارج” ثبت کنید 

۲- روش مستقیم : ارسال لینک محصولات مورد نظر در نرم افزار های ارتباطی زیر

– تماس با ما در تلگرام

telegram logo

۰۹۳۳۶۱۱۱۵۲۹

توصیه ما در خرید از سایت نایک :

۱-      کالاهایی را انتخاب کنید که تخفیف بالا و قیمت مناسبی دارند

۲-      تا جای ممکن با دوستانتان به صورت اشتراکی خرید کنید که هزینه ارسال مناسب تر شود

۳-     پس از انتخاب کالا به سرعت لینک را به ما انتقال دهید تا کالا به اتمام نرسد

خرید اینترنتی از سایت نایک و تحویل در ایران – خرید از سایت ‌نایک آمریکا – خرید از سایت ‌نایک و ارسال به ایران اورجینال – خرید کتونی نایک ازآمریکا – خرید ار نایک ترکیه – خرید از سایت نایک انگلیس و تحویل در ایران – آدرس نمایندگی اورجینال نایک در ایران تهران مشهد اصفهان تبریز