خانه / خدمات ما / پرداخت اشتراک سایت ها / حواله وسترن یونیون Western Union – WU

حواله وسترن یونیون Western Union – WU

حواله وسترن یونیون Western Union - WU

حواله وسترن یونیون چیست ؟ Western Union – WU

وسترن یونیون یک سیستم انتقال وجه خارج بانکی است که برای انتقال وجه در اغلب کشور ها مورد استفاده است. از آنجایی که حواله ی سویفت پردردسر و پرهزینه است از حواله وسترن میتوان برای انتقال وجوه به خانواده یا فروشندگان استفاده کرد. از مزایای سیستم انتقال وجه وسترن میتوان به سرعت و عدم نیاز به امورات دست و پاگیر بانکی اشاره کرد. حواله وسترن یونیون خود را به ازخارج بسپارید.

دقت کنید که حواله وسترن یونیون مانند حواله تی تی وایر امکان پیگیری ندارد و بعد از واریز وجه به فروشنده (گیرنده) و دادن مرچنت کد گیرنده میتواند مبلغ را برداشت کند بنابراین از انجام آن قبل از اقدام اطمینان حاصل کنید.

روش کار

شخص فرستنده با در دست داشتن وجه پرداختی و همچنین مدرک شناسایی به یکی از نمایندگی های این شرکت رفته و فرمی را که در آن نام و نام خانوادگی خود، نام، نام خانوادگی و نام شهر فرد گیرنده در آن گنجانده شده را پر کرده و سپس آن فرم به همراه پول را به کارگزار دفتر وا می سپارد. سپس از کارگزار دفتر کدی به وی داده می شود. فرستنده این کد را تنها و تنها در اختیار فرد گیرنده قرار می دهد و گیرنده با همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار به شعبه شرکت در شهر خود رفته و پس از دادن کد، پول را دریافت می کند. همواره این جابجایی ساعاتی به درازا می کشد.

انجام کلیه حواله های وسترن یونیون کالا و خدمات به کلیه کشور های دنیا را همین امروز تجربه کنید.

برای انجام حواله وسترن خود از طریق زیر با ازخارج تماس بگیرید :

– تماس با ما در تلگرام

telegram logo

۰۹۳۳۶۱۱۱۵۲۹

حواله وسترن یونیون به چین – حواله وسترن یونیون به هند – وسترن یونیون در ایران – نمایندگی وسترن یونیون در ایران – راه های حواله پول –